Washington State / Covenant High School
Studeren aan Covenant High School tijdens je schooljaar in de Verenigde Staten.
De school
Une ambiance chaleureuse
De Covenant High School is een kleine privéschool in het centrum van Tacoma. Opgericht in 1992, heeft de school het enorme voordeel dat ze lessen aanbiedt in kleinere klassen (ongeveer 18 leerlingen per klas), wat zorgt voor optimale begeleiding van elke leerling en de mogelijkheid voor persoonlijke interactie met de docenten.
De school biedt ook een breed scala aan vakken, evenals tal van sportieve en artistieke activiteiten. Jij beleeft het studentenleven in Amerikaanse stijl!
Handig om te weten
Staat : Washington
Type school: privé
De vakken
Sport activiteiten
Clubs
De activiteiten zijn ter indicatie en kunnen variëren
Deelnemingsvoorwaarden
Geen verrassingen met WEP
Voor ons is transparantie essentieel. Hier is wat wel en niet inbegrepen is.
Inbegrepen
Heen- en terugreis vanuit Brussel inbegrepen voor alle bestemmingen (behalve Europese landen en Groot-Brittannië).
Vervoer van de luchthaven naar je verblijf voor alle bestemmingen.
Verblijf en maaltijden
Niet inbegrepen
De kosten voor paspoort en visum (indien van toepassing, rechtstreeks te betalen aan het consulaat van het betreffende land op het moment van de aanvraag).
Vervoer heen en terug voor Europese bestemmingen en Groot-Brittannië.
De mini-trip (indien beschikbaar voor de gekozen bestemming)
Duur, vertrektijden en prijzen
Ontdek de beschikbare verblijfsduur en data voor dit programma. Houd er rekening mee dat prijzen en beschikbaarheid kunnen variëren.
We zijn er om je te helpen! Contacteer ons voor advies of voor een antwoord op al je vragen.